Lean Six Sigma

Potřebujete vyrábět kvalitnější produkty, snižovat cenu a dodávat v kratších termínech? Osvědčenou metodou pro dosažení tohoto cíle je Lean Six Sigma. Lean Six Sigma vám umožní dosáhnout zlepšení vašich procesů systematicky a na základě naměřených dat.

Lean Six Sigma Green Belt

Chcete zlepšit procesy ve vaší firmě systematickým způsobem a na základě naměřených dat? Chcete porozumět nejúčinnějším nástrojům zlepšování procesů? Školení Lean Six Sigma Green Belt vám umožní získat znalosti z oblasti statistické analýzy, porozumět logice DMAIC a systematicky řešit problémy.

Lean Six Sigma Black Belt

Lidé s kvalifikací Black Belt vedou projektové týmy. Základní i pokročilé nástroje sběru dat i analýzy procesů musí proto ovládat rutinně, stejně tak jako specializovaný software. Jejich umění vést tým musí být podloženo praxí i základními teoretickými poznatky a neobejdou se bez znalosti řízení projektů.

Školení Minitab

Dvoudenní kurz vás naučí pracovat s nejčastěji používaným softwarem pro analýzu dat. Naučíte se připravit data z vašich procesů pro analýzu a importovat je do Minitabu.