Revize standardů ISO

Organizace ISO revidovala klíčové standardy systémů managementu: ISO 9001 (systém managementu kvality) ISO 14001 (systém environmentálního managementu) a OHSAS 18001 (bezpečnost a ochrana zdraví při práci – ISO 45001).

Nové standardy lépe podpoří Vaše obchodní cíle

Hlavní změnou je úprava v oblasti společné struktury standardů (HLS – High Level Structure). Jde o obecné uspořádání, které by měly v budoucnu dodržovat všechny standardy ISO. Organizacím to umožní snadněji integrovat systémy nebo je rozšířit o další standardy. Mezi výhody revidovaných norem patří:

  • Zvýšení efektivity díky lepší identifikaci rizik a stanovení priorit
  • Snížení duplicit a byrokracie
  • Zvýšení účinnosti auditu

Připravte se včas a začněte se změnou co nejdříve

Každá organizace je jedinečná. Jak moc využijete výhod nových standardů záleží na vašich ambicích, vyspělosti vašeho systému managementu a složitosti vašeho podnikání. Následující služby vám pomohou využít všech výhod nových standardů.

Training nieuwe iso-normen

Školení

Lektoři LRQA vám pomohou seznámit se s požadavky nových norem, orientovat se ve specifických tématech (např. řízení rizik, kontext organizace) a zdokonalit se s v auditních dovednostech.

gap-analyse en proefaudit nieuwe iso-normen

Rozdílová Analýza

Rozdílová analýza vašeho systému managementu vychází z požadavků nových standardů.

Certificatie nieuwe iso-normen

Certifikace: Audit podle nových norem

LRQA provádí certifikační audity podle nových standardů. Zavolejte nám a domluvte si přesný termín auditu s naším plánovacím oddělením.