Požadavky nové legislativy pro oblast zdravotnických prostředků

Vydání nového Nařízení o zdravotnických prostředcích z května 2017 představuje jednu z nejvýznamnějších změn v oblasti výroby zdravotnických prostředků. Do roku 2020 musí výrobci a distributoři aktualizovat svou technickou dokumentaci a procesy, aby splnili požadavky nového Nařízení. 

Pro všechny, kterých se nové Nařízení týká jsme připravili seminář zaměřený na přehled podstatných požadavků MDR. Na semináři se dozvíte:

  • Jaké jsou dopady nařízení na podnikání v oblasti zdravotnických prostředků 
  • Jaké jsou požadavky na výrobce a na ekonomické operátory (dovozci, distributoři) 
  • Jaké jsou požadavky na klinická data a na risk management 
  • Jak úspěšně přejít MDD na MDR 

Více informací o programu semináře a přihlášku naleznete zde 

Budeme rádi, pokud se na tento seminář přihlásíte a stanete se součástí naší LR komunity. Veškeré informace k semináři budou sdíleny také prostřednictvím sociálních sítí (LinkedIn, Twitter).

Při všech významných změnách v oblasti managementu kvality v sektoru zdravotnictví je společnost Lloyd's Register v čele komunikace těchto změn. Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti hodnocení, stejně jako veřejné a interní školení ve firmách, jejichž cílem je pomoci organizacím zajistit efektivní fungování systému managementu. Sledujte proto průběžně naše webové stránky www.lrqa.cz pro další aktuální informace v oblasti zdravotnických a diagnostických prostředků nebo nás kontaktujte na: prague@lr.org