Konference ISO 45001 - BOZP v souladu s požadavky nového standardu

V souvislosti s vydáním nového standardu ISO 45001:2018 je společností Lloyd‘s Register naplánována na 14. listopadu 2018 první mezinárodní konference na téma: ISO 45001 - BOZP v souladu s požadavky nového standardu.

Nový mezinárodní standard je určen pro všechny organizace bez ohledu na jejich velikost, typ a povahu. Jeho cílem je zamezit zhoršování zdravotního stavu zaměstnanců, které je spojeno s výkonem práce, a celkově přispět k trvalému zvýšení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. 

Základním kapitálem každé organizace jsou zaměstnanci, kteří jsou nejcennějším majetkem. Jejich zdraví a spokojenost jsou jedním z Vašich hlavních klíčů k úspěchu Vašeho podniku, bez ohledu na jeho velikost nebo činnost, kterou se zabývá.

Z tohoto důvodu bude společným a diskutovaným tématem této konference: 

  • Uplatňování požadavků ISO 45001:2018 v praxi
  • Hodnocení rizik založené na příkladech a 
  • Každodenní život se systémy BOZP

Pevně věříme, že vás nabízená témata zaujmou a pomohou vám odpovědět na Vaše otázky a usnadnit vám přechod ze stávajícího standardu OHSAS 18001:2007. Přesný postup přechodu ze standardu OHSAS 18001:2007 na nový standard ISO 45001:2018 je zřejmý.  IAF po skončení přechodného období (3 roky) bude podporovat pouze schvalování certifikátů podle standardu ISO 45001:2018.

Budeme rádi, pokud se na tuto konferenci přihlásíte a stanete se součástí naší LR komunity. Dále budou veškeré informace sdíleny prostřednictvím sociálních sítí (LinkedIn, Twitter)

Možnost registrace a více informací ke konferenci naleznete ZDE

Při všech významných změnách v oblasti systémů managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci je společnost Lloyd's Register v čele komunikace těchto změn. Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti hodnocení, stejně jako veřejné a interní školení ve firmách, jejichž cílem je pomoci organizacím zajistit efektivní fungování systému managementu. Sledujte proto průběžně naše webové stránky www.lrqa.cz pro další aktuální informace v oblasti BOZP nebo nás kontaktujte na: prague@lr.org