Vítejte v nové LRQA

Dovolujeme si Vám s potěšením oznámit, že LRQA má novou korporátní identitu. LRQA je součástí Lloyd’s Register Group (LR*), která v posledních letech zaznamenala významné změny a růst. Rozrostli jsme se do organizace s obratem přes 1 miliardu liber a v 78 zemích poskytuje naše služby více jak 9000 zaměstnanců. Celá skupina prošla změnou struktury, kterou nově zastřešuje mateřská společnost Lloyd’s Register Foundation. Tato společnost investuje do předních technologií prostřednictvím našich globálních technologických center a dále rozšiřuje naše služby do oblasti energetiky, železničního průmyslu a našich služeb v oblasti systémů managementu, LRQA.

Naše nová korporátní identita vychází z původního razidla LR, s více než 250 letou historií, jež odráží náž závazek k nezávislosti, technické dokonalosti a veřejné prospěšnosti. Nové logo je sjednocujícím prvkem, který spojuje všechny členy naší skupiny, včetně LRQA a vytváří tak široké portfolio našich služeb přehlednější pro naše klienty.

Nová korporátní identita je pouze začátek a my se těšíme na cestu, kterou máme spolenčnou s našimi klienty a naší značkou. „Uvědomujeme si, že s tím, jak se mění potřeby našich klientů, mění se i jejich očekávání a požadavky“ řekl Mike Jamse, generální ředitel LRQA a předseda IIOC (Názávislé mezinárodní organizace pro certifikaci). „V důsledku toho, když se podíváme do roku 2014 a dál, budeme poskytovat nové, širší a petřejší portfolio certifikace a školení tak, abychom podpořili desetitisíce našich klientů po celém světě.“

Pokud máte zájem o bližší informace o našich službách nebo o naši nové korporátní identitě, neváhejte nás kontaktovat.

Více o LRQA

LRQA je součástí skupiny Lloyd´s Register Group Limited. Jsme předním nezávislým poskytovatelem služeb v oblasti certifikace, validace, verifikace, posouzení a školení napříč celým spektrem standardů a schémat. Jsme uznáváni více než 50 akreditačními orgány a dodáváme naše služby klientům ve více jak 120 zemích světa. Uplatňováním naši jedinečné metodologie – Business Assurance – LRQA mění hodnocení v silný nástroj managementu. Pochopením věcí podstatných pro vaši organizaci a zainteresované strany vám pomáháme zlepšit váš systém řízení a současně i vaše podnikání

Více o LR

Lloyd’s Register (LR) je celosvětově působící organizace poskytující inženýrské, technické služby a služby v oblasti podpory podnikání. LR je zcela vlastněna britskou dobročinnou organizací Lloyd’s Register Foundation, která podporuje výzkum a vzdělávání v oblasti vědy a techniky. Organizace LR byla založena v roce 1760 jako lodní klasifikační společnost a nyní působí v mnoha průmyslových sektorech s více jak 9000 zaměstnanci v 78 zemích světa. 

LR má dlouhodobě dobrou pověst díky své morální zásadovosti, nestrannosti a technické dokonalosti. Naše služby v oblasti posuzování a řízení rizik i služby technického poradenství dávají klientům jistotu, že jejich majetek a podnikání jsou bezpečné, udržitelné a spolehlivé. Díky našim globálním technologickým centrům je LR vždy ve špičce při aplikaci vědeckých poznatků a technologií s ohledem na budoucí podnikání našich klientů.