Přechod k LRQA

Je snadné přenést vaši stávající certifikaci k LRQA. Umíme zajistit, aby tato změna proběhla tak rychle a tak snadno, jak je to jen možné.

Věříme, že je zapotřebí budovat a udržovat pozitivní a nápomocný vztah s našimi klienty od samého začátku, takže je pro nás samozřejmostí udělat vše pro to, aby tento proces proběhl co nejhladším způsobem.

Začínáme předložením nezávazné nabídky, která vás nebude nic stát a poskytne vám jasný obrázek o procesu změny a následných nákladech.

Jak proces přechodu probíhá

Abychom mohli převést vaši certifikaci k LRQA, budeme muset vyhodnotit řadu informací. Budeme potřebovat kopie zpráv z předchozích návštěv, a také informace o změnách ve vaší organizaci a ve vašem systému managementu. Podíváme se na zprávy z interních a externích auditů a vezmeme do úvahy nápravná a preventivní opatření a přezkoumání vedením.

Také přezkoumáme vaši stávající certifikaci, její standardy a rozsah, a vezmeme do úvahy také program vašich dozorových auditů.

V návaznosti na úspěšné přezkoumání, a pokud nezůstanou otevřené žádné záležitosti, vám vystavíme nový certifikát a odsouhlasíme si program dozorových auditů. Za normálních okolností se budeme snažit udržovat i nadále váš stávající cyklus dozorových auditů a recertifikací.

Jak začít

Proces přechodu k LRQA můžete začít ihned online – obdržíte nezávaznou nabídku, která vás nebude nic stát.